דבר המנהלת

ברוכים הבאים להנדסאים באריאל!

הנדסאים באריאל היא המכללה הטכנולוגית המובילה, העוסקת בלימודים לקראת תואר הנדסאי. אמרה זו אינה רק ססמה שיווקית, אלא תוצאה של דרך חשיבה, הובלה ועשייה בתחום. בהנדסאים באריאל ניתן ללמוד ולהתמקצע במספר רב של תחומי ידע העוסקים בעולם ההנדסה והטכנולוגיה, לצד עולם העיצוב והתקשורת. תחומי דעת רחבים אלו דרושים להכיל מקבץ גדול של אנשי עשייה ושטח ולא רק תיאורטיקנים, כפי שאמרה אחת הסטודנטיות שלנו – "אני בחרתי הנדסאים באריאל – כאן לומדים את הדבר האמתי".

בשונה ממוסדות לימוד אחרים, אנו מאמינים ומאפשרים אווירת לימודים בקמפוס אקדמי דינאמי ותוסס, תוך תמיכה לימודית אישית, הבאה לידי ביטוי בסגל הוראה מיומן ומקצועי שמקורו בתעשייה. מבין מרצינו טובי המעצבים, אנשי התקשורת, ואנשי מחקר ופיתוח המעשירים את הסטודנט בכלל ההיבטים הנדרשים, וזאת על מנת להכשיר את הבוגר להיות מוביל בתחומו כחוקר המחר, מתכנן המחר או מעצב המחר – מומחה בתחומו!

מרכז דינאמי ועדכני חושב על העתיד, ועל סיכויי השתלבות הבוגר בעבודה. בזכות חשיפתם לקדמה, נמצאים בוגרינו בכלל מחוזות העשייה כאנשי ניהול, פיתוח, ועשייה בעמדות מפתח. חלקם מצאו את מקומם באקדמיה כאנשי מחקר, אחרים במגוון רחב של תפקידים המשלבים את הידע היישומי שרכשו, עם יכולת ניהולית. בנוסף להם, יש ביניהם עוד שורה של מעצבים, אנשי תקשורת ואדריכלים.

כיום הדרישה להנדסאים נמצאת בעלייה מתמדת, עקב מחסור הולך ומחריף. תואר הנדסאי מכיל בתחומו עשייה רבה, התמקצעות המתבטאת ביכולת השתלבות מיידית ופונקציונלית בעבודה. חוק ההנדסאי שחוקק בכנסת מקדם את ההנדסאים ומעמידם בשורה אחת לצד מקביליהם האקדמאים, עם יתרון תעסוקתי מובהק להנדסאים.

אני מזמין אותך להתרשם ממירב תחומי הלימוד, ליהנות משלל ההטבות והמלגות שאותם אנו מציעים לך – ולהפוך אותך למקצוען העתידי, המומחה בתחומו.

גם לך מגיע לבחור – הנדסאים באריאל!

ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב

דבר המנהלת אוניברסיטת אראיל

 

 

טופס צד

טופס צד

מלא פרטייך ויועץ לימודים יחזור אלייך בהקדם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות