כשלימודי ה"תכלס" פוגשים את האקדמיה

בואו ניתן קפיצה קטנה לעתיד: סיימתם לימודי הנדסאי מכונות – מכטרוניקה במכללה הטכנולוגית הנדסאים באריאל. נכחתם בטקס הסיום, כתבתם פוסט מרגש באינסטגרם המסכם את החוויה (הנהדרת) שלכם מהלימודים ו….  Now what? נקפוץ בחזרה להווה ונספר ממש בקצרה, (באמת שבקצרה), על לימודי הנדסאים באריאל ויתרונותיהם הרבים.

התכלס: בלימודי הנדסאי מכונות – מכטרוניקה אתם יכולים להתמחות בכמה מהמסלולים הבאים: אלקטרוניקה תעשייתית, תכנון מערכות, רובוטיקה, מערכות בקרות תנועה ועוד.
ההתמחות שלכם נוצרת תוך כדי התנסות פרקטית בשטח כמו: לבנות ולתכנת רובוט אוטונומי, השתתפות בהפנינג הרובוטיקה הגדול בארץ, ללמוד מ א-ת את שפת הגרפיקה ההנדסית, הכרת כל כלי העבודה והמכשור הבסיסים שאיתם עובדים בחוץ, והאמת שאם נתחיל לפרט את הכל עכשיו, הכתבה שאתם קוראים לא תהיה קצרה כפי שהבטחנו לכם.

למי זה חשוב? מתברר שלכל העולם. היום כל התעשיות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם כמו תעשיות התעופה, המזון, המדע, הצבאית, המחשבים ועוד, נשענות על הנדסאים שעברו  הכשרה במסלול זה ומקבלים בלימודים את ההזדמנות להציג פרויקטים לפיתוח אל מול בכירים בתעשייה האזרחית והצבאית.

נתחיל מהסוף: אתם לומדים, אנחנו מוצאים לכם עבודה

אנחנו לא רוצים להתלהב יותר מדי, אבל חשוב לנו לספר שהמכללה הטכנולוגית הנדסאים באריאל נבחרה להוביל, שנה שנייה ברציפות, את התכנית הלאומית להכשרת הנדסאים  ++EXPERT !
מה זה בכלל? מדובר בתכנית שהוקמה מטעם משרד העבודה והשירותים החברתיים בחסות מה"ט, ג'וינט ישראל, קרן עזריאלי ועמותת צורים, שנועדה לאתר ולשלב סטודנטים שלומדים את התחום בשוק העבודה תוך כדי לימודים. נחסוך לכם לעשות גוגל – תוכלו לקרוא יותר ממש כאן. אבל רגע, יש דברים שאתם ממש חייבים לדעת כמו למה זה רלוונטי לכם שהתקבלנו לתכנית הייחודית הזו?
בזכות זה שהתקבלנו לתכנית הנהדרת הזו, עכשיו יש לנו יש את האפשרות הבלעדית לשלב אתכם, הסטודנטים, כבר בשנה הראשונה בלימודים, במקומות עבודה שונים, בשכר (אל תגידו לנו שהכסף לא חשוב לכם), במקומות גדולים במשק כמו חברת שטראוס, טמפו ועוד. כך, תוך כדי שאתם לומדים, אתם צוברים הכשרה וניסיון תעסוקתי, מה שמבטיח לכם להתקבל למקומות עבודה עוד לפני שהספקתם לעלות תמונה לאינסטגרם מטקס הסיום.

תעודת הסמכה של חשמלאי מוסמך כבר בלימודים

ויש עוד בונוס, הייחודי לאריאל: במהלך הלימודים תוכלו לקבל הסמכה של חשמלאי מוסמך. אנחנו לא רוצים לנדנד לכם, אבל תדעו שחשמלאי מוסמך הוא מקצוע רישוי, מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. זו תעודה שתעניק לכם יתרון מקצועי והבנה עמוקה יותר בכל תחום שבו תתמחו. בעבודה המשותפת עם מעסיקים במגוון רחב של תחומים הבנו שיש צורך אמיתי בהנדסאים הבקיאים ומבינים את החיבור בין עולם ההנדסה לחשמל. אז למקרה שפספסתם: לימודי ההסמכה הם חלק מתכנית הלימודים, ונפרשים על פני כל מסלול הלימודים שלכם.

איפה האקדמיה פוגשת אתכם?

אחד היתרונות להיותכם סטודנטים ללימודי הנדסאים באריאל הוא שהנדסאים באריאל פועל בלב לבה של האקדמיה, ומשתמש בכל היתרונות שיש לאקדמיות המובילות בעולם. אל תיבהלו, אף אחד לא מצפה מכם לכתוב סמינריון אקדמי, יש לכם דברים מורכבים לא פחות לעשות, אבל כן תקבלו כלים וגישה למעבדות, לספרייה, ולמכשירים הכי מתקדמים בתחום המחקר והלימוד: מעבדת חשמל ומדידה, מעבדת רובוטיקה, ספרייה עשירה, חיבור אל חוקרים אקדמאיים הפועלים בתחום ועוד!
עם כל הכבוד לכל מה שמתואר כאן, שכחנו לציין שבהצטרפותכם אלינו אתם נכנסים אל קהילת הסטודנטים של אריאל, וגם אתם תוכלו להיות חברים באגודת הסטודנטים וליהנות משלל הטבות ואירועים, מגורי מעונות ולא פחות חשוב: מנוי לקאנטרי, אם בא לכם להתאמן ולשחות. תכלס, אולי היינו צריכים להתחיל בזה.

 

השאירו פרטים – ונדבר!

במהלך הלימודים תוכלו לקבל הסמכה של חשמלאי מוסמך. אנחנו לא רוצים לנדנד לכם, אבל תדעו שחשמלאי מוסמך הוא מקצוע רישוי, מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. זו תעודה שתעניק לכם יתרון מקצועי והבנה עמוקה יותר בכל תחום שבו תתמחו

טופס צד

טופס צד

מלא פרטייך ויועץ לימודים יחזור אלייך בהקדם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות