מעונות

קראוון, דירת יחיד, לזוג או עם שותפים – את כל פתרונות הדיור הללו ניתן למצוא בקמפוס אריאל: אנו עושים מאמצים רבים לאפשר לכל סטודנט לגור בקריית המעונות, בבנייני דירות מרווחים, או בקרוונים נוחים הממוקמים בתוך הקמפוס. מספר המקומות גדול אך מוגבל, ולכן עם הקבלה ללימודים והעברת תשלום שכר הלימוד, מומלץ להסדיר גם את הליך הרישום למעונות.

צוות עובדים

לרשות דיירי המעונות עומד צוות עובדים, שעושה מאמצים רבים למען רווחת הדיירים. באזור המעונות קיימים מתקני שירות לסטודנטים כגון: מכבסה, חנות נוחות, בית כנסת ומועדון סטודנטים.

פתרונות מגוונים

בקמפוס מספר סוגי דירות, החל מדירת סטודיו המיועדת לסטודנט יחיד (מותנה באישור דיקן הסטודנטים), דירה לשני סטודנטים, שלושה או ארבע. במרבית המקרים, לכל סטודנט מוקצה חדר נפרד. בכל יחידת דיור קיים מטבחון מאובזר במקרר, כיריים חשמליים וארונות, וכן חדר אמבטיה  ובו מקלחון ושירותים. לכל סטודנט מוקצה ריהוט ייעודי לו – מיטה, שולחן כתיבה, כיסא וארון. מרבית יחידות הדיור ממוזגות, או שניתן להתקין בהן מזגן (בתוספת תשלום). כמו כן קיימת אפשרות לדירה עם מרפסת או גינה – בתוספת תשלום.

אם התמזל מזלך, ומצאת את החצי השני שלך בקמפוס, או שהגעתם ללימודים כזוג נשוי, הרי שתוכלו לגור ביחידה הכוללת חדר שינה וסלון. בקמפוס אף קיים פעוטון לגילאי 3-0, המתנהל באווירה משפחתית ועוטפת.

הקלק כאן למידע נוסף >>>

# 1

מקום ראשון באחוזי הדיפלום

10000

בוגרים

hands
% 80

מימון שכ"ל

% 95

הצלחות בבחינות מה"ט

20

מסלולי לימוד

פנו אלינו לקבלת מידע על לימודים והרשמה

    טופס צד

    טופס צד

    מלא פרטייך ויועץ לימודים יחזור אלייך בהקדם

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות