אנחנו "כאן"! שת"פ עם תאגיד השידור הציבור והמחלקה לסאונד

המחלקה להנדסת קול חתמה על שיתוף פעולה עם תאגיד השידור הציבורי "כאן", להכשרת הבוגרים בתחום הסאונד. זהו שיתוף פעולה ייחודי המתקיים בין המחלקה לתאגיד.

במסגרת שיתוף הפעולה, סטודנטים נבחרים בשנה ב' יבצעו התנסות מעשית באולפני התאגיד בירושלים או תל אביב וכן בהקלטות שטח. ההתנסות המעשית תתבצע ביחד עם עובדי צוות הפקה נוספים – צלם, מקליט וכתב.

בנוסף להתנסות המעשית, ילמדו הסטודנטים על מבנה התאגיד, המחלקות ויחסי הגומלין ביניהן. הסטודנטים יעברו בין כל המחלקות, הכוללות את ערוצי הטלוויזיה, הרדיו והדיגיטל. ההתנסות תתפרס על פני סמסטר ב' בשנת הלימודים השנייה, במפגשים שבועיים.

ראוי לציין כי המחלקה פועלת בקמפוס אריאל, דבר המאפשר לסטודנטים ליהנות משיתוף פעולה מקצועי ומציוד מתקדם המשרת גם את בית הספר לתקשורת של האוניברסיטה. עד כה המחלקה קיימה מספר פרויקטים חיצוניים עם תזמורת צה"ל, יד ושם, התזמורת האנדלוסית אשדוד, המחלקה למוסיקולוגיה באוניברסיטת בר אילן, תזמורת בנימיה גבעת-עדה, עמותת אהב"י, היכל התרבות אריאל וגופים נוספים.

ראש המחלקה להנדסת קול באריאל, אייל גור אריה (אגא), מציין בסיפוק: "אני גאה על כך שתאגיד השידור בחר במחלקה להנדסאי קול של אריאל לקיום הסטאז'. הישג זה משמעותי מאוד עבורנו, ונובע בין השאר מאיכות הסטודנטים שלנו, שהם תוצאה של בחירת סגל מרצים מקצועי שמשקיע את כל מרצו להצלחתם. התוצאות ניכרות בשטח וגם בהישגי המחלקה, הנמדדים על ידי הרגולטור שלנו – מה"ט. זה עתה התבשרנו כי גם השנה קיבלנו את הציון מדד ההישגיות הגבוה ביותר – 5!"

"אני גאה על כך שתאגיד השידור בחר במחלקה להנדסאי קול של אריאל לקיום הסטאז'. הישג זה משמעותי מאוד עבורנו, ונובע בין השאר מאיכות הסטודנטים שלנו, שהם תוצאה של בחירת סגל מרצים מקצועי שמשקיע את כל מרצו להצלחתם. התוצאות ניכרות בשטח וגם בהישגי המחלקה, הנמדדים על ידי הרגולטור שלנו – מה"ט. זה עתה התבשרנו כי גם השנה קיבלנו את הציון מדד ההישגיות הגבוה ביותר – 5!"

טופס צד

טופס צד

מלא פרטייך ויועץ לימודים יחזור אלייך בהקדם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות